KONST / Litografier / Litografier 13449087
nr 1344 9087
Hans Viksten
(1926-1987), Sverige
Litografier, 7 st, 200-upplaga, bladets mått: 63x44, oramade lösa blad. Signerad
Hans Viksten, svensk målare född 1926, död 1987.
måndag 31 augusti 2020
kl 19:33:34